Prezenty urodzinowe dla 3 latka - przeglad

By | 3/07/2015 3 comments
Cudooooo :*

Idąc na urodziny do dziecka zastanawiamy się co mu dać. Niektórzy preferują pieniądze, inni gadżety dla dziecka, jeszcze inni ubrania. Zawsze jeżeli mamy dylemat co do prezentu warto zapytać rodziców, może jest coś o czym dziecko marzy. U nas od zawsze jest tak, że pytamy się nawzajem, żeby nie było zbędnych prezentów lub też kupujemy prezenty "składkowe" każdy się dorzuci i mamy coś o czym dziecko marzy :)

Poniżej znajdziecie nasze typy dla 3 latka w trzech kategoriach cenowych, w 3 osobnych postach. W tym prezenty do 50 zł.

Po kliknięciu w numerek zostaniecie przeniesieni na stronę produktu :)

Do 50 zł

Puzzle.
U nas hit, najlepiej, żeby były z ulubionymi disney'owskimi postaciami. W Pepco wybór jest naprawdę duży, ale przy zakupie zwróćmy uwagę na to, czy są odpowiednie do wieku. Olivier akurat uwielbia wersję maxi lub gigant, ale mniejsze też ułoży.

MAXI:
1. CARS
2. NEMO
3. KACZUSZKI
4. SAMOLOTY
5. BUDOWA

GIGANT


1. Kubuś puchatek. - Kreatywne puzzle dwustronne - przedstawiające KUBUSIA PUCHATKA z przyjaciółmi - w komplecie z 6 dużymi flamastrami.
2. Angry Birds
3. Pieski 4. Kubuś Puchatek
5. Scooby - Doo!
6. Bolek i Lolek

Kreatywne.
Nie ma nic lepszego jak wspólne zabawy z dzieckiem. Farby i ciastolina to jest to, co dzieci kochają. Znacie takie, które nie lubi malować farbami?

1. Farby w sztyfcie
2. Stempelki
3. Farby fluorescencyjne
4 Farby w tubkach - osobiście polecam. Dzięki dołączonej do opakowania paletce dozujemy dziecku odpowiednią ilość farby, a reszta pozostaje nienaruszona. U nas był to duży problem, ponieważ Olivier brudził każda farbkę po kolei i na końcu wszystkie były czarne :P
Do zestawu polecam rolkę papieru o .

Ciastolina
1. Mickey Mouse
2. Wesołe pojazdy
3. Słodkie ciasteczka

Książeczki.
Kochamy i uwielbiamy! Czytanie dziecku jest bardzo ważne. Książeczka jest jednym z tych prezentów, które na pewno nie będą leżały! Warto się jednak upewnić, czy dziecko nie posiada tej którą planujemy kupić.


1. Bardzo głodna gąsienica
2. Co wypadna, a co nie wypanda
3. Kolory
4. Mam oko na litery
5. Różnimisie
6 10 razy 10

Polecam stronę aros.pl mają naprawdę świetne promocje na książeczki.

Edukacyjne.
Zabawki uczące poprzez zabawę.


1. Puzzle -Gdzie mieszkają zwierzęta
2. Drewniane klocki naturlane
3. Drewniane memo
4. Magnesy literki drewniane
5. Stempelki zwierzątka

Lista jest bardzo subiektywna, ale mam nadzieję, że Wam się przyda. Większość z tych rzeczy mamy i możemy szczerze polecić! Już niebawem drugi post z prezentami do 100 zł.

Nowszy post Starszy post Strona główna

3 komentarze:

Będzie nam bardzo miło, jeżeli zostawisz po sobie ślad :)
Pamiętaj w sieci nie jesteś anonimowy :*