Monster Mamy

By | 3/14/2015 1 comment

Były lalki Monster High, teraz czas na Monster Mamy. Te najbardziej dołujące, wkurzające, a czasem rozśmieszające! Ile razy wkurzałaś się przez głupie teksty, jakieś idiociny wyczytane w necie. Jedna drugiej wilkiem! Czasami mnie krew zalewa. Weź się przyznaj, że miałaś CC to Cię żywcem zjedzą :) Jedna wie lepiej od drugiej, a jeszcze depresji można przez nie dostać, bo dziecko za czyste, za brudne, ubrane byle jak, ubrane oridżinal - wszystko źle!
Możecie je spotkać wszędzie. Na różnego rodzaju forach internetowych, grupach sprzedażowych, blogach - wszędzie są! Wszędzie! Rażą w oczy głupotą i złotymi myślami. Doradzają, gdzie popadnie, komentują namiętnie, a jakie oburzenie jak się z nimi nie zgodzisz! Królowe świata :) Wszędzie ich pełno! Pod każdym wpisem "Bo moje dziecko..." A mój syn..." Córka to już w tym wieku...". Najgorszy cyrk jest jak zaczną doradzać "Jak to Twój 2 latek nie mówi zdaniami?! ... Idź z nim do lekarza może ma autyzm ..." - serio padłam na twarz. Czasem się zastanawiam co one w głowach mają, takie wszechwiedzące królowe, którym nie należy się sprzeciwiać, gdyż to one wiedzą najlepiej. Ich dzieci znają 4 języki w wieku 3 lat. Siusiały same od 4 msc życia, są grzeczne, ułożone i najlepsze! Porodzie nastąpiło u nich odmóżdżenie totalne, tak właśnie, mózg zaginął w chwili pojawienia się dziecka na świecie. Karmią 3 miesięczne dziecko zupą grzybową i schabowym z kapustą. (też w to nie mogłam uwierzyć). Wrzucają do sieci dzieci na nocniczkach czy nagie! (i oburzone, że ktoś zgłosił ich zdjęcie). Zadają najbardziej "dziwne" pytania jakie mogą być.. To one są obiektem wielu kpin, na wielu forach, na których można się śmiać i płakać nad ich głupotą. Zawsze im coś nie pasuje, zawsze znajdą coś do czego się przyczepią. Tak perfidnie potrafią doprowadzić do łez. Nigdy im nie dogodzisz. Pokażesz czyste ładnie ubrane dziecko to Ci napiszą, że nawet wybrudzić się nie może, że takie nieszczęśliwe. Jak brudne to Twoja wina, bo nie dbasz o dziecko należycie. Ostatnio na jednej z grup awantura była, bo dziecko wystrojone z brudnymi paznokciami, no jak tak można! Dziecko bawiło się na dworze, kto mu pozwolił ja się pytam?!:) Twoje dziecko nie nosi ubrań z Disney'owskimi postaciami? - dlaczego mu nie pozwalasz? Przecież to dziecko, Ono MUSI, a w ogólne nie ma prawa nie chcieć. Jesteś ZŁA do szpiku kości! Nie ważne, że Go to nie rusza, co ma na sobie. Kupiłaś dziecku kurtkę za 100 zł? Toż to skandal! W szmatach niech chodzi, a nie w szmatach też źle... Bo my jako kobiety powinnyśmy rodzić naturalnie i karmić piersią, inaczej nie jesteśmy kobietami. Jak możemy dziecku odbierać "magiczne przejście przez tunel". Być tak okropne i dawać mu to świństwo z puszki! Powinnyśmy zasiąść w domu z dziecięciem oddać mu się całkowicie i nigdy przenigdy nie mówić, że nam źle. Potrafią doprowadzić człowieka do depresji, podnieść niezdrowo ciśnienie i zepsuć cały wieczór, ale niestety na głupotę nie leczą, a szkoda kolejki byłby by duże...


Mi jakoś nie przeszkadza to, ze miałaś CC, czy karmiłaś piersią. Dajesz dziecku słodycze czy nie, czy Twoje dziecko ma brudne czy czyste paznokcie i ile wydajesz na prezent czy ciuchy dla dziecka :) Drażnią mnie te baby jak mało kto, ale czasem wchodzę na znane forum i śmieję się do łez, ot taka jestem straszna :)


Nowszy post Starszy post Strona główna

1 komentarz:

  1. Hahahaha! Ale się uśmiałam :) Lekko napisane, super!

    OdpowiedzUsuń

Będzie nam bardzo miło, jeżeli zostawisz po sobie ślad :)
Pamiętaj w sieci nie jesteś anonimowy :*