Biblioteczka dwulatka cz. II

By | 2/17/2015 2 comments

"Zwierzaki Pocieszaki -  to pluszowe zabawki, które mieszkają w pokoju małego Karola. Gdy tylko ich właściciel zamyka za sobą drzwi, ożywają."


"Celem, jaki przyświecał piętnastoosobowej grupie tworzącej akcję, od samego początku była pomoc potrzebującym. Wybór fundacji był niezwykle trudny, ostatecznie zdecydowano, że wszystkie zebrane pieniądze trafią na konto  Fundacji Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym „Kawałek Nieba” z Rumi, która opiekuje się chorymi, niepełnosprawnymi i cierpiącymi z powodu biedy dziećmi z całego kraju."
zwierzakipocieszaki.pl

Przed Wami książka, która zawładnęła nie tylko moim sercem, ale Olivier jest zachwycony!
Może nawet nie wiecie, ze taka istnieje, taka z której będziecie mieli podwójną satysfakcję. Też nie wiedziałam, odkryłam ją przy okazji rozmowy na FB z Mamą Kubusia!
Uwielbia te ilustracje, rymowane wierszyki! Cudo!
Dlatego postanowiłam poświęcić jej osobny post!

Ulubionym wierszykiem Oliviera jest "Króliczek Słodyczek" napisany przez Karolinę.
Jak chce za dużo słodyczy to zawsze odwołujemy się do fragmentów wierszyka ii opowiadamy historię króliczka. Uwielbiam jak sam siada z książeczką i mi "czyta". Patrząc na obrazki, przypominając sobie o czym ona była.

Każdy ze zwierzaczków ma swoją jakąś historię, z każdego wierszyka płynie morał. Dzieci uczą się jakie wartości są ważne, jak zachować się w danej sytuacji. 

Książeczka, która zachwyca już od pierwszego wejrzenia! 
Nawet Małż chętnie czyta ją Olivierowi. 
Kupując książeczkę nie dość, ze macie w domu lekturę zawierającą masę wierszyków na wiele wieczorów (i nie tylko), ale również pomagacie, gdyż dochód ze sprzedaży przekazywany jest Fundacji Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym "Kawałek Nieba" z Rumi, która opiekuje się chorymi, niepełnosprawnymi i cierpiącymi z biedy dziećmi z całego kraju.SPIESZCIE SIĘ, BO NAKŁAD OGRANICZONY!!! :)
Nowszy post Starszy post Strona główna

2 komentarze:

Będzie nam bardzo miło, jeżeli zostawisz po sobie ślad :)
Pamiętaj w sieci nie jesteś anonimowy :*