Mamo, tato! Pomyślcie! / Rzeka przy Dolinie Chochołowskiej

By | 8/07/2015 Leave a Comment
Czas wakacji to czas plażowania i kąpieli nad jeziorem czy to nad morzem. Także czas bezmyślności rodziców...


1. Nieszanowanie cudzej własności – pisałam o tym tu!

2. Nagie dzieci – czas negliżu nadszedł, ja nie mam nic przeciwko temu, ale czy ludzie nie widzą co się „chowa w krzakach”. Polecam przeczytać post u matka jest tylko jedna – o tu. Dziewczynka powinna mieć majteczki obowiązkowo!

3. Chłopcy w dziewczęcych majteczkach – serio?! To, że ma starszą siostrę nie znaczy, że nie powinien nosić męskiej bielizny… Z drugiej strony to już lepiej żeby miał dziewczęce majteczki niż żadne.

4. Mamusia na kocu, dziecko w wodzie – Siądzie sobie taka na kocyku założy okulary i leży, a jej 4-5 letnie dziecko samo w wodzie, no nie samo, bo ona chyba myśli, że 50 innych osób je upilnuje. Ludzie nie mają wyobraźni! Jak dojdzie do tragedii to „Jak to się stało?”

5. Siusianie do wody – wiem, że nie każde dziecko potrafi zasygnalizować potrzeby fizjologiczne, Młodemu tłumaczę, że do wody nie siusiamy, ale… „Mama siku” – „Nasiusiaj do wody!”. Serio, tak na realu? Wiadomo, że woda brudna i tak jest, że ktoś na pewno do niej siusiał, ale takie odgórne przyzwolenie?!


Czy Was jeszcze jakieś zachowanie denerwuje lub szokuje? :)

P.S.
Zdjęcia pochodzą znad rzeczki przy dolinie Chochołowskiej. Już się ogarniam i robię fotorelację z naszych wakacji! Było cudnie i gorąco :P
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze:

Będzie nam bardzo miło, jeżeli zostawisz po sobie ślad :)
Pamiętaj w sieci nie jesteś anonimowy :*