Tylko ze złota karta kredytowa!

By | 1/08/2015 5 comments
Gdy szwagierka zapytała, co kupić młodemu na święta nie miałam pomysłu, ale później naszła mnie myśl! Kasa sklepowa to będzie HIT!!! I nie myliłam się. W sklep bawiliśmy się bez niej, ale wiadomo, jaki to sklep bez kasy fiskalnej paragonów i pieniędzy!

Plastiku nie chciałam, wiadomo raz spadnie, dwa razy ktoś ją potrąci czy na nią stanie i pozamiatane.To nie jest tak, że mamy same drewniane zabawki. Mamy pewnie więcej plastiku niż drewna, ponieważ drewniany traktor czy kombajn nie ma takiego samego uroku jak plastikowy wykonany na wzór prawdziwego J

Każdy rodzic chce zapewnić dziecku piękne i szczęśliwe dzieciństwo, dbając, by bawiło się bezpiecznymi i atrakcyjnymi zabawkami. 

Warto rozważyć tu zakup zabawek drewnianych. Poniżej ich zalety i, w mniejszej części, wady 

Zalety:
- są wytrzymałe, nie pękają , nie kruszą się
- są miłe w dotyku
- wykonane w ekologiczny sposób ładnie pachną drewnem
- mają niepowtarzalny wygląd

Wady: 
- są droższe od plastikowych , ponieważ wiąże się to z większymi nakładami pracy oraz ceny samego drewna.

Idealną kasę znalazła u nich.  Szczerze mogę Wam polecić tą firmę, Profesjonalne podejście do klienta, stały kontakt, w razie czego zadzwonią, zapytają, wytłumaczą! A i rabat dostałyśmy dość wysoki /nic nie mówiłam, że prowadzę bloga/ plus darmowa wysyłka, po prostu firma godna polecenia! A i zabaweczki przepiękne! Kasa nie jest pierwszą rzeczą, którą Wam tu pokażemy! 


A tymczasem tak drogiego sklepu nie spotkacie nigdzie! Nie ważne ile kupujesz! Zawsze płacisz "duzo"! Dobrze, że w zestawie były 2 karty kredytowe, bo bym się nie wypłaciła i ogłosiła bankructwo! Możemy się tak bawić godzinami! Pomysł był genialny, a zima długa :)
Zamierzam się jeszcze na zakupem pięknych produktów do naszego sklepu. Wiadomo, że będą drewniane, jeżeli gdzieś widzieliście proszę o linki :)

Do zestawu dokupiłam jeszcze papierowe pieniążki z Alexandra, szukam jeszcze plastikowych monet i będzie komplet. Na zakupy służy nam ten wózek.

Poniżej możecie zobaczyć naszą kasę w akcji.Koszulka - H&M || Legi - Zara

Nowszy post Starszy post Strona główna

5 komentarzy:

 1. Fajna ta kasa, ale zabawa z nią jeszcze lepsza :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny pomysł z kasą. Uczy i bawi, a że drogo - wiadomo :). Pozdrawiam (i zapraszam "do siebie")

  OdpowiedzUsuń
 3. Kasa dla dziecka to faktycznie świetny pomysł. :) My także mamy kasę, jednak taką plastikową (możesz zob. recenzję na blogu ;)) Taka zabawka, która uczy poprzez zabawę, a do tego na długo zajmuje malucha. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna ta kasa! A zdjęcia cudowne!

  OdpowiedzUsuń

Będzie nam bardzo miło, jeżeli zostawisz po sobie ślad :)
Pamiętaj w sieci nie jesteś anonimowy :*